» Poradna » Notebooky

Jak stahovat videa z Tabletu Lenovo Yoga 8 na USB flesh disk.

Jak nahrané video na Tabletu Lenovo Yoga 8 stahovat na USB flesh disk.DĚKUJI

Odpovědi na otázku

Jestli opravdu flesh disk, tak nijak. Uchování dat v bílkovině zatím moc nefrčí.Jinak připoj tabled k počítači přes USB, do druhé USB díry v počítači dej flash disk a video zkopíruj.

Sasunout Flash disk a video tam zkopírovat nejde? Ani klasický postup zkopírovat do schránky a vložit na Flash disk?