» Poradna » Programy

Jak stáhnout zadarmo Solaris

Na stránkách Sunu (http://wwws.sun.com/software/solaris/binaries... ) všude píšou, že si můžete zadarmo stáhnout Solaris 9 (x86) pro akademické použití, ale po registraci vždy skončím v jejich obchodě, kde po mě chtějí $20. Jsem tak blbej a nevidím ten správný odkaz, nebo u Sunu kecaj ?

Odpovědi na otázku

A cvakal jsi v pravým okně GET na položku Get the Software??

Jo, ale pak me to poslalo do shopu, kde to po me chtelo cislo kreditky a 20 dolaru.