» Poradna » Web a internet

Jak stáhnout video z ČT?

Zdravím jak a čím stáhnout toto video, ví někdo?https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10520528904-que...

Odpovědi na otázku

V obrazovce toho odkazu pravým tlačítkem - kopírovat odkaz, odkaz vložit do FreeRapid Downloaderu. Stáhne to video jako soubor .ts. Přehrát to jde ve VLC.

oprava - Kopírovat adresu

13.8.2022 Nefunční. Chybová hláska: Failed to parse playlist. Free rapid 0.9u4 s aktualizovanými pluginy.

Hm, ked kliknem pravym na video , nemam taku moznost kopirovat adresu na vyber.

To má být vtip? Proč klikáš pravým na video, když je přímo videem nabídka "sdílet, odkaz na video, zhasnout, pomoc.

Haha, vsak ten je rovnaky ako v adresnom riadku. Bohuzial nejde mi to v IDM stiahnut. Skoda.

Haha, takže jen trollíš? Proč se to snažíš stahovat v IDM, když je první rada použít FRD?

Lebo skusam najskor tie co uz mam.

A určitě jsi za něj zaplatil?

Na webu ČT je odkaz sdílet? Já ho nevidím. Když pominu fakt, že se nepřehraje ani pořad, že prý prohlížeč nemá podporu DRM. Před tím však v pořádku přehraje reklamy. Ti vývojáři jsou opravdu z jiné planety.

Jen krátká reakce na FreeRapid Downloader: Poradit, že má někdo zkopírovat adresu a vložit ji do programu, kterým to nefunguje, to je skutečně rada za všechny peníze. Tady někdo asi záměrně opomíjí fakt, že vlastníci těchto webů čas od času dělají vše pro to, aby videa stahovat nešla - do včera fungovalo např. youtube-dl,... Co by poradce poradil nyní?!

FreeRapidDownloader funguje. Jen je občas nutné aktualizovat program a pluginy. Na druhou stranu nebuďte tak tupý, aby jste kradli jako insolventní studenti. Autorská práva mají svůj smysl a význam. Když to někdo vyrobí, stojí to peníze, energii a je logické za to zaplatit.

zdravím, ani v chromu ani ve Firefoxu pod pravým tlačítkem tato nabídka není, to platilo už dávno, teď ne.

youtube-dl

Program Allavsoft, teď jsem to z něho pro zkoušku stáhnul, bez problému. Můžu ti to i posat.

Za co minus, zkus rozumně vysvětlit, teď jsem to dal na Úschovnu, tak se podívej co je tam za chybu že minus. Ale ono se to anonymně mínusuje, že ?

Možná proto, že je to vyřešeno už před čtyřmi hodinami hned první odpovědí.

Ok, já jen dal jinou variantu.

Tazatel se neozval s tím, že to má už vyřešený. Když už tu Živě dělalo změny, mohlo sem přidat možnost označit diskusi jako vyřešenou, když jsou teda lidi, očividně, líní oznámit, že to tak je. A jako bonus mít možnost upravovat odeslané komentáře.

Nic není vyřešeno (a jestli v dubnu bylo, tak pro dnešek to již neplatí/nefunguje)... Je to jak s viry a antiviráky...

Tak já také dal mimořádně "-"!Nejen proto, že je to už dávno vyřešeno, ale hlavně proto, že ten software je placený, což dnes považuji za zbytečnost.

Tady ti dávám odkaz na stáhnutí. Pokud budeš chtít.https://www.uschovna.cz/zasilka/KFB8298V3VRSK6HD-...

Nemusí krást, když dostal možnost, jak to udělat zdarma.

Tak FreeRapid Downloader chce nějaké JAVA update, a ten Allavsoft je pouze trial.Navíc ten Allavsoft stáhne z té stránky dvě videa, ale obě jsou jen "Varování", musí se vydedukovat, že to hlavní video je pod ..../#playlist-items=2, a stáhnout to správně znovu.

XX ti tu doporučil youtube-dl. Proč jsi nevyzkoušel tuto nejlepší možnost? Teď jsem to zkusil a video to stáhlo.

A může si vybrat konkrétní kvalitu.

Všechny pořady kromě vlastní výroby ČT mají DRM. Takže sice stáhnout jdou, ale přehrát už ne....

Tady se ale řeší konkrétní video, které drm nemá.

odporúčam OBS Studio - https://obsproject.com - návod napr. https://www.youtube.com/watch

Zdravim! Mozna jsem natvrdly, ale da se stahnout toto video?https://ct24.ceskatelevize.cz/specialy/30-let-zpet/3318... Moc dekuji

Bez šance, většina pořadů už má DRM ochranu, snad kromě zpráv.