» Poradna » Programy

Jak stáhnout videa z.... ?

Ahoj dnes jsem narazil na pár webů kde bych si pořeboval něco stáhnout.
www.lingea.cz ... ...
www.zkouknito.cz ... ...
Jak to mám stáhnout ? Díky

Odpovědi na otázku

Lingea.cz zatím podporovaná není, ale to Zkoukni.to ti můj YTD, na který už jsem tě upozorňoval, stáhne.
http://www.pepak.net/ytd...

Obecne se daji temer vsechna videa stahovat pomoci programu RealPlayer. Pri instalaci tohoto prg se objevi nad videem tlacitko "Download this video". Pri instlaci je ovsem nutne mit zaskrtnute umisteni policka nad videem.

z lingea.cz jsem to overil a funguje stahovani pres real player. jednoduche

OK opět všem děkuju. Určitě vyzkouším vše.

pokud používáš FireFox, mně se osvědčil doplněk DownloadHelper (https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/video-do... )

Vyzkoušel jsem. Z "lingea" umí stahovat "Orbit Downloader".

Dobrý den jak se můžu podívat na seriály na gugel děkuji protože nejde mi otevřít děkuji

Dobrý den nevím proč nemůžu podívat na seriály na Zkouknito já nevím co mám udělat děkuji