» Poradna » Web a internet

Jak stáhnout online stream

Dobrý den, rád bych poradil jak na stahování online streamu. Avšak s jednou výjimkou a to vysílání živě. Nemyslím teď třeba různé nahrané pořady na webu, ale přímo živé vysílání. Konkrétně třeba TV nebo nějaký živý přenos odněkud. Zná na to někdo nějakou aplikaci či prográmek?

Odpovědi na otázku

a je to nejaký stream?pred rokmi som použival Net Transport - http://www.xi-soft.com/default.htm//myslim posledna free verzia je Net Transport 1.87

Například olympiáda na čt Díky za tip

VLC?Tedy pokud nemate laptop od Dellu. :o)))

VLC zvládne i nahrávání jo? To je pro mě příjemná novinka. Haha Dell nemám Ovšem myslel jsem to trochu automatičtěji - že by software sám našel na stránce dané video. Ale už jsem přišel na prvního kandidáta, zatím mi to zvládlo i nějaký online vysílání - Real Media Catcher, sice komerční, ale aspoň něco.

Je treba zvolit spravny vystup a pak se neprehrava, ale uklada.

ReplayMediaCatcher 100% spolehlivý speciálně u ČT.