» Poradna » Ostatní

Jak stahnout hudbu z prezentace pps

Dobrý den. Obdržel jsem prezentaci ve formátu pps a je tam krásný hudební doprovod. Chtěl bych si hudbu stáhnout do NTB a nevím jak. Děkuji za radu. B

Odpovědi na otázku

stiahni a nainštaluj 7zip, potom pravým na prezentáciu a otvoriť v 7z, prejdi do zložky ppt a vytiahni odtiaľ zložku media. po rozbalení to tam nájdeš

Děkuji, zkusím. B.

pps jde rozbalit? Nemusí to přeuložit do PPTX aka OpenXML?

Předělal jsem to do pptx a nic se s tím nedá dělat. B.

hmm. to neviem, všetky prezentácie s ktorými robím sú v pptx tak mi ne-podpora iného formátu nenapadla.

PPT/PPS je nějaká proprietární binárka. OpenXML (PPTX) / OpenDocument (ODP) jsou zazipované varianty

Bohužel nedaří se. B.

zkus to nejdřív uložit ve formátu PPTX a pak teprv rozbalit 7Zipem.

Rozbaleno a co dál? B.

podívej se do toho rozbaleného obsahu - krom obrázků ap. je tam snad i ta hudba.

V tabulce jsou cesty a hudbu nemohu najít. Asi jsem magor. B.

v jaký tabulce? Jestli jsi to rozbalil tak jsi musel dostat složku s podsložkami, různými xml soubory apod. Měla by tam být i složka s obrázky a někde tam podle mne je i ta hudba.

Když jsem dal rozbalit v té 7 tak jsem tam hudbu nenašel tak to vzdávám. Děkuji všem za snahu. Balím to. B.

Balíš to předčasně. Zatím vždycky stačilo otevřít pps v PowerPointu a uložit jako webovou stránku. Ve složce najdeš obrázky i wav soubory.

Díky, otevřel jsem to jak radíš a pouze se prezentace spustila. Jak uložit jako Webovou stránku nevím. B.

Takže jsi to neotevřel tak, jak jsem radil. Spusť PowerPoint.exe, Soubor, Otevřít, najdi svůj pps soubor, potvrď Otevřít. Znovu Soubor, Uložit jako, zvol Typ souboru Webová stránka (*.html), Uložit. Vytvoří se soubor a složka stejného jména jako je pps. Ve složce najdeš hudbu jako wav soubor/y.

Ze stránky http://alainlecomte.free.fr/Download.htmstáhni prográmek PowerpointImageExtractor. Vyextrahuje všechny soubory z prezentace (obrázky i muziku).

Bohužel umím pouze česky ale snaha se cení. Díky. B.

Po stažení prezentace jsem zjistil, že by ti ten prográmek nebyl k ničemu. Prezentace je chráněná heslem a hudba, ani obrázky se z ní nedají vyextrahovat.Musel jsem jí tedy spustit a zvuk nasnímat. Má to něco pře 5MB, kam ti to mám poslat?

Jestli o to budeš mít zájem, ozvi se na jiri.1 zavináč quick.cz. Čau.

Pokud to není nic tajného (a nebo to nechces zveřejnit) tak tu prezentaci nahraj třeba na http://leteckaposta.cz/ a uvidíme co se dá dělat.

Tajné to není, jedná se jen o hudbu kterou nemohu jinde sehnat. Odeslal jsem let. poštou pod http://leteckaposta.cz/964066735. Byl bych vděčný kdyby se to extrahovalo i do formátu mp3. Děkuji. Bradýř.

Neposlouchal jsem to celé, ale není pravda, že hudbu jinde nemůžeš sehnat. První skladba je určitě Mark Knopfler - The Long Road, najdeš ji snadno i např. na youtube.

Tak jen doplním: v prezentaci je jen tato jedna jediná skladba. A najít ji jinde, opravdu není problém. Pitvat pps soubor je naprosto zbytečné.

Máš naprostou pravdu, sehnat se asi dá jenže já neznal název skladby. Děkuji Ti za něj. Jinak skladbu už mám díky Dědkovi. Děkuji všem za jejich rady a přeji hezký den. Bradýř.

Jasně, za málo.