» Poradna » Web a internet

Jak stáhnout Guzzle pro PHP?

Ahojte,kde stáhnu Guzzle pro PHP? PHP script má /vendor/autoload.php a vůbec nevím, kde tyto "scripty" vzít, stáhnout Fatal error: Uncaught Error: Class 'GuzzleHttp\Client' not found in

Odpovědi na otázku

nainstaluj si composer a cez composer si nainstalujes Guzzle so vsetkymi potrebnymi zavislostiami. Ako sa to robi, najdes v dokumentacii Guzzle. Ale prosim ta nepytaj sa kde najdes tu dokumentaciu, lebo po tebe nieco hodim.