» Poradna » Programy

Jak stahnout flash video?

Stáhnout video z youtube, google nebo myspace dneska už není problém, ale umíte někdo stáhnout takovýhle typ flash-videahttp://www.sonybmg.cz/videoklipy.php jsem to všema možnýma prográmkama, kterýma flashe normálně stahuju - no way... :(Kdybyste někdo věděl, tak pls poraďte...

Odpovědi na otázku

Teda lidi co furt mate za problemy s tema flash videema.Me k jejich stazeni staci jen prohlizec (pouzivam Operu) a pak nejakej program na kopirovani. V mem pripade Total Commander.A stahuju to asi takhle:1) otevru si tu stranku a necham si to video prehrat.2) Najdu si cache prohlizece, v pripade opery C:\Document and settings\Jmeno\Data aplikaci\Opera\Opera\profile\cache4\3) tady si najdu nejnovejsi nejvetsi soubor a vetsinou to video najdu. Kdyztak chvilku hledam, a nebo pred provedenim bodu 1 si tu cache smazu abych mel hledani jednoduzsi.Ono najit video na webu je nekdy celkem tezky. Ale aby se mohlo prehrat MUSI SE STAHNOUT. Tak toho sakra muzu vyuzit a na disku si ho uz najdu sam v cache prohlizece a nekam si ho zkopiruju.

zkus si nacist tu stranku s prehravanim toho videa, tam na ni nekam klepni pravym tlacitkem a dej "zobrazit zdrojovy kod". U toho pak dej v tom textu hledat ".flv" no a kdyz budes mit stesti, tak ti to najde cistou adresu k tomu souboru a to uz bys mel v poho stahnout :). Jestli to maj udelany nejak jinak tak jsi v ...

dik. ale nejde pusti "flv" jak delat?

Teda ty mas cestinu, teda spis mongolstinu :DTakze aby jsi tomu rozumel:Stahnout prehravac pomoct ty. Najit adresa ja: http://ftp1.stahuj.cz/48881e3a98a37298426dca53c... kopirovat, stahovat.

Lepsi reseni je stahnout vynikajici VLC-Player. To je jednak spickovy prehravac videi se spoustou funkci a za druhe umi prehravat mj. i .flv soubory.

funguje dekujeme.ale dalsi jine flash video stahnout taky nejde http://www.bozzetto.com/flashfilms2.htm

to nie sú videá, ale flash animácie

Jak uz jsem tu psal. Staci to video nechat prehrat a najit si ho v cache prohlizece.

opiste kod z obrazku a dejte Enter : http://freeicq.ru/hochu.php

je tady nekdo, kdo to umi a byl by ochotny mi to stahnout?Ja mu za to podekuju a dam sladkou pusu :))

a čo vlastne potrebuješ stiahnuť?

jedno blbe video z you tube:((

Video z YouTube stáhneš třeba tak, že ten odkaz vložíš na www.keepvid.com, tam se ti pak objeví odkaz na stažení. Už se to tu řešilo asi miliónkrát...

... a já bych potřeboval stáhnou ztohoto : http://loadup.ru/video/view/ taky se mi to nedaří, kdo poradí??? s.