» Poradna » Programy

Jak spustit windows store aplikace jako administrátor

Dobrý den,chtěl bych začít používat aplikaci Váš telefon z Windows store. Bohužel mi aplikace funguje jen na účtu administrátora. Jak docílit spuštění i na druhém účtu bez povolení administrátorských práv na celý účet?

Odpovědi na otázku

Po mne admin účet nežiada. Nemáš vytunený OS?

Ta aplikace musí být "stažena" pro každého uživatele ... jako ostatní "moderní" appx. Takže ve svém účtu klikni na Store a nainstaluj to (ale je divné, že bys to tam neměl). Můžeš taky na to kliknout ve Start pravým, Další, Nastavení a dát Reset.Po mně to taky nic nechce a ani to v nabídce nemá volbu "jako správce".

Myslím, že jsem to špatně vysvětlil. Aplikaci jsem nainstaloval na svůj normální účet, ale při načítání se na PC i mobilu nenačte (točí se kolečko). Nahoře je jen vidět chyba: Při ověřování vašich zařízení se vyskytly problémy. Proto jsem to vyzkoušel na druhém administrátorském účtu, tam se mi všechno načetlo a bez problému to funguje (stejný Microsoft účet).

Máš Android 7+?

Ten Reset můžeš vyzkoušet i tak, zvol Opravit. Jinak ta aplikace neumožňuje spuštění "jako správce", jedině tedy přímo z účtu správce. Ale snad není důvod, proč by neměla jet i z jiného účtu.

PS: možná ten mobil odebrat z MS účtu (jako správce, kde to funguje) a pak ho znovu zadat, resp. se znovu přihlásit (jako uživatel).

Bohužel se stalo to samé, na počítači se to nepřestane načítat, i když na mobilu s android 10 se objevilo: Check your PC, select send notification... V aplikaci se ale nic takového neobjeví.

Tahle aplikace má novou verzi skoro každý den, zkus ji aktualizovat, jestli ti tam neuvázla nějaká stará verze.

A zkusit ten Reset s volbou Resetovat.