» Poradna » TV, audio a video

Jak správně propojit soundbar?

Jak správně propojit soundbar? Tv-soundbar (hdmiARC), váhám jestli SAT. TV zapojit přes soundbar nebo rovnou do TV a nebo jestli je to jedno.Poslední Ps4 rovnou do TV.Prosím o odpověď jak správně zapojit díky.//"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."//

Odpovědi na otázku

Soundbar připojit do TV do HDMI-ARC vstupu/výstupu, ostatní zařízení do ostatních vstupů TV.

Ok díky.