Jak správně použít šroubky na základní desku.

Ahoj, stalo se mi, že když jsem přidělával desku do skříně pomocí šroubků, tak jedna strana byla moc daleko od povrchu skříně, proto tam šroub nedosáhl, ale druhá strana byla normálně přidělaná tak jak měla.... Zkoušel jsem různé způsoby, ale furt to odstává. Byl bych rád za pomoc a zkušenosti s tímto.

Odpovědi na otázku

Někde jsi něco špatně umístil. Do skříně MUSÍŠ namontovat (obvykle mosazné) distanční sloupky a do nich připevnit desku. Zkontroluj, aby sloupky byly ve správných dírkách.

distanční sloupky jsou přímo namontované ve skříni

Tak si ich prehod aby pasovali na pozicie dier zakladnej dosky.

1. Sloupky musí být rozmístěny podle desky.2. Musíš použít správné šroubky, ne ty pro disky, mají jiný závit.

Dobrý, to už jsem zvládnul, potřeboval bych ještě jednu malou pomoc, jsem levý jak šavla, takže mi nejde dát chladič silentiumpc sparťan 3 na procesor. Neumím pracovat s těmi pačkami

Dej to někomu zkušenému nebo si zničíš procesor nebo v lepším případě jen ten chladič. Tohle není věc, kterou by měl montovat laik levý jak šavla.

Už to mám, každopádně se objevil každý problém a to takový, že zapnu PC a furt se mi restartuje a nezapne se ani monitor

Tak to své tajné PC, o kterém víme jen to, že tam máš Spartana, celé zkontroluj a pokud to nepomůže, tak rozeber a začni znovu.

bylo to tím, že jsem měl špatně zapojené ramky

https://ctrlv.cz/N7qWnevím.co stim

odstráň všetky oddiely, inštaluj do nepriradeného miesta, Windowsy si vytvoria správne oddiely sami.

Opiš si to do gooogla.

https://support.microsoft.com/cs-cz/help/814070/how-to-... V instalačce zapni konzoli (SHIFT + F10) a piš:DISKPARTList partition (vypíše disky)Select disk 1 (zadej číslo systémového disku dle výpisu z předchozího příkazu)Convert GPT (převede zvolený disk na GPT)List partition (znovu výpis pro kontrolu, zda je tam GPT)EXITHotovo, můžeš instalovat.

Drobna pripomienka, riad sa tym, co napisal vyssie ale pocitaj s tym, ze danym krokom prichadazas o vsetky data, ktore pripadne na danom disku mal.To len pre istotu, aby sme tu o chvilu nemali dalsiu otazku: Kde su moje data?