» Poradna » Programy

Jak spojit video .avi se zvukem .mp3

Zdravim,potřeboval bych spojit do jednouho souboru video v .avi se zvukem v .mp3 (kdyby byl problém s formátem, není problém překonvertovat). Je na to nějaký program? Je možný mít u jednoho avi víc zvukových stop tak, aby šlo prepínat? Co mi ještě poradíte?DíkyWolverine

Odpovědi na otázku

NanDub

VirtualDub, VirtualDubModKdyž použiješ jiný kontejner než avi, tak můžeš mít více zvukových stop.

Ehm, použij Virtualdubmod. Je lepší mít MP3 CBR. Lze dát do avi více zvukových stop. V menu Stopy -> Zvukové stopy -> tlačítko Přidat stopu.