Jak spojit pero HP s Dell Inspiron 7386

Dobrý den,je nějak možné připojit pero HP k výše uvedenému typu Delllu? MS store mi hlásí, že můj typ PC nepodporuje podpůrný program, dá se to nějak obejít?Děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Jaké pero, jaký program, jaký os? Tady není věštírna -> co z toho máme poznat?

Win10 + win ink

pokud jde o aktivní pero HP - tj. něco jako má Wacom, tak nestačí software, musíš na to mít i patřičný digitizér na displeji. Jinak musíš (pokud má notes dotykový displej) použít klasický kapacitní stylus - aka klobásu

Mám pc s podporou win ink a toto pero by mělo být použitelné pro všechna podobná zařízení, bohužel se mi nepodařilo dostat do pc jakýkoliv ovládací program.