» Poradna » Web a internet

Jak spojit dalkove pres WiFi zasuvku spinac topeni?

Ahoj,kdo poradi.Chtel bych dalkove ovladat moje topeni – ke spinaci prutokoveho ohrivace vedou dva „telefoni“ dratky, kte nutno spojit. Jak ale spojit WiFi zasuvku s nejakym „zarizenim“, ktere by tyto dva dratky spojilo?

Odpovědi na otázku

Moc tvemu dotazu nerozumim. Neatacilo by toto?https://www.zabezpecovaci-zarizeni.cz/wifi-ovladani/wifi-a-rf-b...

Diky!To je presne na tom principu , co hledam.Presto doplnujici dotaz. Muj spinac topeni ma dve tuzkove baterie. Kdyz ho napojim na tento switch, nenastane prepeti a skrat?

Asi to nepujde - Output bude 120V, takze by mi to muj napojeny spinac znicilo...

Nevím kde čteš 120V, je to přez wifi a cloudovou aplikaci ovládané relé které bezpečně sepne/rozepne až 230V, 10A (méně nevadí). Akorát bude potřebovat napájet ze zásuvky, aby fungovalo, ale nic do ovládaného obvodu nepřidá.

Mas pravdu, output je 220V. Jsi si ale jisty, ze zarizeni, ktere je napajeno 2x1,2 V mohu napojit bez uhony na tento switch?

A co si pod slovem: "switch" vůbec představuješ?! A co nechápeš na tom, že výstup toho zařízení je kontakt relé?

Snad z obrázku: https://www.gme.cz/mzp-a-002-49-05 bude jasné, že relé je sada elektromagnetem ovládaných kontaktů, na kterých pochopitelně se nevyskytuje ovládací napětí cívky elektromagnetu a naopak jsou od něj odděleny diaelektrikem s patřičnou napěťovou pevností - stav kontaktu(ů) je ovládán izolovaným mechanickým prvkem.

Bohuzel jsem, co se tyka elekriny, naprosty laik, takze se radeji v poradne radim u tech, kteri tomu rozumi.

Zapojeni neni mozne - output je jen 220V.Mozne by bylo pouze, kdyz bych na vystup jeste napojil menic napeti nebo trafo...Odpoved z amazon.de od zakaznika, co switch pouziva...https://www.amazon.de/ask/questions/asin/B06X9N...

Nechápu tvou úvahu, proč to nepůjde zapojit. To zařízení na povel spojí, nebo rozpojí dva kontakty označené output, elektricky oddělené od vlastního napájení. Jen s tím nesmíš přímo ovládat přímotop s odběrem několik kW, to bys to nejspíš zničil