» Poradna » Mobily

Jak sparovat pomici bluetooth Samsung Galaxy S4 (SGS4) s IPad mini?

Ahoj,poradi mi nekdo prosim, jak sparovat pomoci BT mobilni telefon Samsung Galaxy S4 s IPad mini? Na mem mobilu je napsano, ze je to sparovane a na IPadu, ze nepripojeno😕. Chci preposlat nejake soubory a nic. I primym sdilenim pres BT nic. Nebo by to slo aspon nejakou aplikaci nebo kabelem?Predem diky za rady! 😉

Odpovědi na otázku

Jablíčkový zařízení jdou jen mezi sebou (myslím). Vítej ve světě Applu!

je rok 2016 ne 2005, BT se na soubory atd uz davno nepouziva

Možná tak u Apple. Normální zařízení to přes BT umí. U Apple na to ještě nepřišli, že je to fajn :D

je to zbytecnost a nevyuzival sem to ani v dobach nokie

pokud se nepletu, tak jablečná zařízení neumí přes Bluetooth poslat některé soubory - řešilo se to hlavně kvůli MP3 - umí to snad jen kontakty a obrázky.Pokud máš možnost to oboje připojit k nějaké wifi (nepotřebuješ připojení k internetu, jede to lokálně) , tak by mohlo jít soubory poslat přes aplikaci Dukto:http://www.msec.it/blog/

ShareIT bez problémov posiela všetky typy súborov

tak to je něco jak to Dukto. Ale tohle od Lenova mi na desktopu nepojede, takže já radši Dukto.

jak je napsáno výše.... jabko umí BT jen mezi sebou .....asi přesnější by bylo říci,že jabko nemá BT ale nějakou vlastní zmršeninu .... pošli daný soubor emailem a je to ;)

umí BT s čímkoliv, ale jen na příjem/sdílení internetu

no to možná .... ale za takových okolností nelze říci,že má izařízení BT ..... stále má jen nějakou zmršeninu,která není plnohodnotným BTa navíc i kdyby to tak fungovalo,tak to sdílení internetu nepomůže s těmi soubory ( byť může zprostředkovat internet pro např poslání toho mailu )

iOS používa na prenos súborov už niekoľko rokov Wifi. Napr. cez appku ShareIT

Takze aby sme to uviedli na pravu mieru. To, ze BT funguje na Apple tak ako funguje(ja by som to nazval, ze nefunguje) ma niekolko dovodov:1. Apple sa prizivuje predavanim hudby, potencialne posielanie hudobnych formatov im potencialne znizuje zisk. ZAKAZEME. Nedokazali vsak zakazat posielanie konkretnych typov suborov, tak to radsej zakazali komplet. Vdaka bohu za Jailbreak.2. Nizke IQ zakaznikov apple(prevazne US a Cina) vo vacsine pripadov nedovoli ani sparovat 2 zariadenie, nakolko proces si vyzaduje istu davku zdraveho rozumu, takze rezult: ZAKAZEME3. Tento limit, ktorych zariadenia Apple obsahuju ovela viac, aj tak nikomu vadit nebude, nakolko plati bod 2. a vsetci, ktori na toto upozornia budu v spolocnosti povazovani za vyvrhelov, mutantov a (pozor, pouzijem moderny vyraz) "hejterov" takze nevadi, ZAKAZEME