» Poradna » Notebooky

Jak snížit teplotu u noteboku?

Jak mohu snížit teplotu u noteboku? :)

Odpovědi na otázku

Vyčistit kompletně chlazení by nestačilo? Jaké jsou teploty?

No ono jde o to že když jsem hral tak jsem mel 60FPS v prumeru a kdyz ted hraju tak hraju chvilku 60 po deseti min. treba 30 a takle to skače....

No, skáče. Notebook není na hry vhodný. Lepší chladič do něj prostě nedáš.

dát do lednice by mohlo pomoct...

třeba tím, že na něm nebudeš hrát hry, na které notebook sotva stačí?

Na okne by sa to mohlo uchladiť. Teda ak nejde o Saharu

Pokud bydlí na pólu tak v iglů udělá okno a položí si to na kosku ledu. A problem je vyřešen.

V tom je jisté nebezpečí že teplo z notebooku led nahoře na kostce roztopí, notebook se potopí do vzniklé louže a pak bude řešit druhý problém, "jak vysušit notebook"

tak leda použít kostku suchého ledu

Mal sokm kedysi NB s Duronom a asi bol zaprášený, tak jediná možnosť ako s ním fungovať so 100% záťažou bol balkón. Blbé riešenie, ale iné ma vtedy nenapadlo a fungovalo. Samoz. to neradím ako najlepšie riešenie, ide o princíp (nemať ho na posteli, ale na chladnejšom mieste). Samoz. najlepšie je mať desktop s FERA2 grandis a je pokoj

třeba šachy

Třeba hraju jenom ty hry? Hraju jenom league of legends které mi šlapolo dříve dobře

Nedělat na něm věci, na které chlazení není dimenzované.

Jak snížit teplotu U notebooku (v jeho okolí)? Otevřít okno, zapnout klimatizaci. Pokud myslíš "jak snížit teplotu V notebooku" (uvnitř něj) nebo jinak "jak snížit teplotu notebooku", tak to je pak jiná písnička.

kup si chaldici podlošku pod notebook https://www.alza.cz/chlazeni/pro-notebooky/18...

Ty se nauč raději psát, než budeš radit...

maž zwei možnosti bud rozebrat sundat chladič s procaku a grafiky vyčistit od stare pasty a nanest novou profouknout pořadně žebrovaní štětcem vyčistit od prachu ventilator a dat zpět,nebo udělat to same jako za prve ale stím jestli si kapku šikovnej s nožikem tak jak maš diry na tom plastu co si sundal aby ses dostal do vnitř,tak ty diry zvětšiš tím padem bude větší prutok studeneho vzduchu ale njle se to děl jen tam mimo ventilatoru tudiž často jsou dvě dirkovane mista tam kde je fan a tam kde jsou ramky tak se zvětšuje u těch ramek ale mužeš to udělat i u toho fanu proč ne ale aspon meně než u těch ramek aby bylo mini prouděni i od těch ramek k fanu:)

buď a nebo říct rodíčům že potřebuje nový notebook na hry za 30.000+ který pojede na GTAV a doplnit to věrohodným důvodem dle aktuální situace.. (škola, psaní v excelu..)

Děkuju ale nevím o jakou pastu se jedná kde jí sehnat a tak...

např. tahle:http://www.czc.cz/coolermaster-htk-002/6500... ale jak se nanáší se radši podívej na youtube.

V noteboocích se zhusta používají pružné teplotně vodivé "gumy", které se při rozebrání zničí. Náhrada je docela složitá.

Ty jsi taky fun "kapku šikovnej" bych to nenazval... to udělá i podprůměrně inteligentní jedinec.... A kruciálně se zvětší průtok vzduchu , když budu uvažovat, že větrák se bude točit stejnou rychlostí, tak průtok bude stále stejný, jen bude mít jinou rychlost ( a o větru a pocitové teplotě si to dolož sám, co bych ještě mohl dodat, pokud na to máš kapacitu) Takže tleskám, vynikající upgrade.

Dej ho do chladnějšího prostředí.

skus vyměnit teplo vodivou pastu na grafice a procesoru nebo vyčistit od prachu a nebo dej pod notebook plato od vajec (to větší).

Nevím o jakou pastu se jedná :/ A nevím jak se dostat do notebooku abych nic nepokazil... A mám pod ním větrák..

shora ti píše že ntb není na hryJaký vlastně máš podrobnější popis a co na něm hraješ. Každý kdeco nesnese. Oni ti tu poví, ale bez info koule nekoulí

tak to do toho radši nelez a nech si to vyčistit v servisu.

1) dát si Paralen a koukat jen na film. 2) hrát si venku, to posílí tělo i ducha, teda pokud nejsi invalida, senior, nebo obojí

Stačí vypnout. Funguje to ve všech případech. Sice tím přímo teplotu nesnížíš, ale přestane se generovat teplo. To je vše co k tomu stačí, zbytek můžeš nechat na druhém termodynamickém zákonu a teplota u notebooku se sníží.

Si kup tu chladící podložku a je to!