» Poradna » Programy

Jak smazat zástupce kterého jsem odstranil z mateřské složky?

Stáhl jsem si soubor a dal jsem si na plochu zástupce.potom jsem smazal složku kde se nacházel ten soubor z kterého byl ten zástupce. A zástupce už ani nejde dát do koše . Když ho přetáhnu do koše nic když kliknu RMB a potom odstranit nic ani klávesa delete nefunguje

Odpovědi na otázku

Nastartuj v nouzovém režimu, v něm to půjde.

Já to přeletěl očima a napoprvé četl "... z mateřské školky". No nic, kde mám ty oční kapky. ☻

Tak by si si mal opravit system, lebo zmazanie zlozky nema spojitost s tym, preco nejde odstranit zastupca.

Parkrat mi zastupce zustal vizualne viset na plose i kdyz realne je uz pryc, nejde smazat protoze tam uz neni, vetsinou ale staci obyc restart a zastupce sam zmizi. Mozna to ma spojitost s vyssim poctem zastupcu/adresaru/souboru na plose.