» Poradna » Programy

Jak smazat save z hry na Steamu?

Ahoj, Chtěl bych jsem se zeptat, protože nevím co mám dělat. Stáhl jsem si znovu hru The Walking Dead Season two a nejde mi tam v té hře smazat dřívější uložená pozice ani vytvořit nová, nevím co mám dělat. Dá se to nějak smazat? Prosím pomozte.

Odpovědi na otázku

Musíš najít kam si hra ukládá své savy (google ti v tom pomůže), a pak je to takto:1) Zapnout hru (stačí do hlavního menu)2) Přepnout se do windows (alt+tab)3) Fyzicky smazat savy v místě, kde jsou uložené4) Přepnout se do hry (alt+tab)5) Hru vypnout6) Počkat až steam synchronzuje savy z disku (smazané) do cloudu a tím je vlastně smaže i tam.