» Poradna » Mobily

Jak sledovat obraz z webkamery online na vzdáleném počítači?

Prosím o radu, jak sledovat obraz z webkamery (Homeguard WIP 710) na vzdáleném počítači.Pokud jsem v dosahu WIFI sítě, kde je kamera, jde vše dobře. Jde mi o to, jak se vzdáleně ke kameře připojit.

Odpovědi na otázku

máš veřejnou IP adresu ? pokud ano tak na routeru nastav přesměrvání příslušných portů nebo připojenído VPN pokud to daný router umí .... pokud nemáš veeřeejnou IP adresu,tak to pujde asi dost těžko ;)

Dalo by sa cez team viewer pripojiť k danému PC a v ňom už nie je problém nič