» Poradna » Programy

Jak skrýt ve VLC název videa a značky přehrávání a stopování

Ahoj,nevíte prosím, jak ve VLC ve full screenu skrýt název videa a značky pro spuštění a zastavení přehrávání?Budu pouštět nějaká videa na projektoru a rád bych ho měl jako druhou plochu, na které bude pouze full screen VLC. Dojem nerušeného sledování ovšem kazí název videa, který se vždy dole objeví, když spustím další video a pak také značky spuštění a stopování videa. Není možné je nějak vypnout?Děkuju!

Odpovědi na otázku

Nastroje - Nastaveni - Titulky/OSD - Po spusteni zobrazit nazev videa