» Poradna » Programy

Jak skrýt tlačítko na hlavním panelu

Při práci mám zpravidla spuštěno několik aplikací a všechny mají zobrazeno tlačítko na hlavním panelu (zpravidla ta lišta dole). Je to pohodlné pro přepínání mezi nimi a jsem na to zvyklý. Některé aplikace (např. Apache) sice potřebuji mít spuštěny, ale nikdy nepotřebuji otevřít jejich okno a jejich tlačítko na hlavním panelu vyloženě překáží. Lze tuto situaci nějak řešit např. zásahem do registrů? T.j, aby se po spuštění určité aplikaci a jen té jediné nezobrazilo její tlačítko na liště? Mám W98SE.Dík

Odpovědi na otázku

Nelze. To tlacitko musi skryt sama aplikace, popr. musis mit nejakou utilitu, ktera to tlacitko skryje za ni.API funkce ShowWindow(Handle, SW_HIDE)