» Poradna » Notebooky

Jak sjednotit osobní fb chat s chatem pro stránku

Dobrý den, je prosím nějaká možnist sjednocení mého osobního chatu a chatu z firemní stránky? Musím stále překlikávat. To samé na obrazovce pc, kde je pro mě psaní nejpohodlnější. Děkuji moc za odpověď.

Odpovědi na otázku

Nie som si isty,ze rozumiem poziadavke, ale existuju platformy ako discord alebo slack, ktore su "na jednej stranke" a ked si iba preklikavate kanale, skupiny alebo ako je to organizovane. Netusim kde mas sukromny a kde firemny chat a preto neviem,ze ako by som uplne najlepsie odpovedal ....

Promin, mám to jen v otázce, už ne v příspěvku. Myslím osobní(Pro můj osobu profil) a firemní chaty (pro stránku) na Facebooku, zda by šly nějak sjednotit a nebo alespoň, zda by mohly byt firemní chaty také v Desktop okenkach jako ty osobní. Musím stále chodit na stránku a potom ještě klikat na soukrome zprávy.

Nějak nechápu co potřebuješ. To se snad správně, že je to oddělené. Jinak si můžeš v desktopovém FB otevřít messenger, kde máš vlevo ve sloupci přehledně všechny své kontakty, a také diskuzní skupiny a místnosti jen si na ně klikáš a tím se mezi nimi pohodlně přepínáš.

Pro mě není. Měla jsem nejdřív firmu pouze pod osobním profilem a až později jsem založila firemní Facebook. Takže mi stále současně chodí zprávy na oboje a potřebovala bych to nějak sjednotit.

- Samozřejmě jsem přemýšlela, ze bych osobní zrušila, ale mám tam plno jiných lidí, kteří nejsou na stránce.

A to chceš aby ti, co nejsou na firemní stránce viděli i tvou soukromou konverzaci a naopak? Podle mně chceš úplný nesmysl. Ono i ty soukromé chaty jsou přece oddělené, co si píšeš s člověkem A nevidí ostatní, případně co si píšeš s lidmi ve skupině B vidí jen ti lidi z té skupiny, ne ostatní. To snad dá rozum že to tak je.

zjednotit firemny a osobny chat nie je uplne z tych najlepsich napadov. A zjednotit dva facebookove chaty podla mojich vedomosti nejde.

ina moznost by mohla byt poprosit FB o zluceni oboch uctov alebo chatov. ale pochybujem,ze by do toho isli. technicky to asi (urcite ano) ide, ale neviem ci budu ochotny len tak na poziadanie mergovat. zrejme by si tam musela dokladovat,ze to patri tebe a len tebe. Neviem ci to za to stoji...