» Poradna » Mobily

Jak si nastavit mobil s dvěma SIM kartami

Dobrý den,mám problém s druhou, služební, SIM kartou, kterou mám ve svém osobním mobilu. Když z ní chci volat, volám na můj kredit. Čísla, na která bych z ní chtěl volat tam jsou uloženy (na té 2. SIM kartě). Kredit mi zaměstnavatel žádný nekupuje. Když jsem mel ještě druhý služební telefon, tak všechno fungovalo.Budu vám vděčný za každou odpověď. Díky

Odpovědi na otázku

Staci si zvolit priparni simkartu pro volani, eventualne ke kazdemu kontaktu se to da individualne menit. Pokud vlezu do historie volani a dam volat zper tak automaticky vola pres tu na kterou ten hovor sel.Nic vic chytrejsiho se s tim opravdu vymyslet neda

Kredit se odečítá ze tvé SIM karty, protože z ní voláš. To že chceš volat ze služební karty nestačí, musíš to taky na telefonu přepnout A je to primitivně jednoduché, jen by ses musel podělit o typ telefonu.

už jsem vyřešil

Opravdu hodnotná informace, bez uvedení příčiny a způsobu řešení

Také jsem to řešil, nakonec jsem si nastavil, že si při volání vybírám kterou SIM to má použít.

Ale to je snad základ, ne?

Poříd si druhý telefon firemní a máš klid. Svůj soukromej si využívej jenom pro sebe a ne pro firmu

To je velmi "pohodlné", tahat sebou a nabíjet dva telefony, místo jednoho dualsim oddělit soukromí od práce je snadné, pracovní SIM se dá mimo pracovní dobu vypnout.