Jak si nastavit CPU a GPU?

Ahoj, prosím o radu, jak si mám nastavit procesor a grafiku tak, abych měl co největší výkon... nejde mi o rychlost. Spíš mě zajímá proč když mám nastavenou jako hlavní grafickou kartu nvidia, tak se mi všude, kromě v nastavení gpu zobrazuje, že mám jen intel hd graphics...tady jsou screeny s mým nastavením a informacemi z cpu-z: https://ctrlv.cz/x5LqZa radu budu moc rád :) ale chci osobní zkušenosti ne google...

Odpovědi na otázku

NTB taktovat? To si radši kup přímotop! Jestly je to apřílový žert, tak je to dost chabý, ba hamba!

nechci taktovat, chci jen nastavit...

Jdi na wiki a přečti si o tom něco co je to taktovat... ono ti to dojde....Je to vtip? Máš na víc.

moc tě nechápu :/ já taktování znám bud normální v biosu, nebo extrémní pod tekutým dusíkem, ale já chci jen radu jak si nastavit ten panel NVIDIA, nevím jestli se tomu taky říká taktování...