» Poradna » Web a internet

Jak se zbavit stále vyskakujích příšerných reklam ? díky Věra

Odpovědi na otázku

Ad B lockKdyž nepomůže:OnlineESET, MBAM, ADW a když nezabere obnov ho ze zálohy (bitová kopie). Máš-li disky WD / Seagate jistě využíváš jejich programů.Ale před obnovou to vem i LiveLinuxem (antivir zabudovaný v něm) a projeď to. (doporučuju hlavně ten linux, jelikož win system spí a linux virus / malwar nenapadne, takže nebude se nijak skrývatt a proto máš větší šanci jej odhalit)

+blokácia na úrovni DNS (%SystemRoot%\system32\drivers\etc\hosts). Ja tam mám blokovaných niekoľko 100 adries

Jak ti to pomůže, když budeš mít malware? Nehledě na to, pro ni bude to co jsem napsal už dost složité. Nehledě na to, DNS blokace se ti může šeredně vymstít.

Samoz. blokácia nie je riešenie, ale 1. lepšie vyzerá web a 2. na nebezpečné reklamy o tom, že som vyhral milion nemôžem ani omylom kliknúť. A ako sa to môže vymstiť?

Když budeš chtít třeba online koukat a bude tam chtít vyskočit jedno okénko... jenom jedno tak ty budeš jako idiot hledat v DNS? Je jednoduší ad bl ock, noscript a uBlock. Popřípadně vypneš a jedeš. Nehledě na to, jak jí to budeš vysvětlovat?

Zlikvidovat všechen addware, malware a ostatní havěť, kterou zřejmě máš natahanou ve svém počítači. Pokud tedy nemáš na mysli běžné reklamy, které na web cpou jeho provozovatelé, tam je pak dobré používat AdBIock.

odvšivit operační systém, pro začátek zkus Eset online scan

Milá Věrko tvůj prohlížeč i systém je jeden velkej adware. Nicméně můžeš nainstalova adbl0ck plus

Možná by to chtělo nějakou ukázku - snímek obrazovky, aby se dalo určit, zda daný web takto reklamou zasvinil jeho provozovatel - pak to řeší AdbIock, nebo zda ti tam další reklamu přidává nějaké svinstvo, co se ti nainstalovalo do počítače.

nečum na porno

Jsem, že takové reklamy, který jsou na ploše v velice malých velikostí, ty ať jsou někde v rohu a hlavně v 1-3 počtu jsem, ale v pravdu v malém počtu a malém počtu.