» Poradna » Programy

Jak se prosazuji nahrazky

Geek: Lojzo, vyměň si prohlížeč. Nový za starý.Lama: A proč, Karle?Geek: Protože ten nový je lepší. Neptej se tak blbě.Lama: A v čem je lepší, Karle?Geek: (pauza) To bys nepochopil, Lojzo.Lama: Tak jo, Karle. Vždycky jsi mně dobře poradil.Geek: No proto. A že nechceš, aby bill gejts ovládl tuhle planetu?Lama: Jasně že ne, Karle. Už jdu na to.

Odpovědi na otázku

Přesně popsáno jak jistí lidé opustili necky a přešli na IE.