» Poradna » Web a internet

Jak se připojit k chatu na SKYPE

Kamarádi jsou na skype chatu (je jich tam připojenejch asi 10), normálně mezi sebou komunikujou a já nevím jak se k nim připojit. Mám tam sice kolonku "zahájit chat", ale to je jen s jedním uživatelem, a já bych se chtěl připojit do toho jejich velkýho chatu, aby když něco napíšu, to viděli všichni připojení a né jenom ten jeden uživatel. Poradíte?

Odpovědi na otázku

Jeden z t+ch kamarádů by tě tam musel přizvat ;) .

A jak to udělá? Co mu mám říct aby zmáčknul?

V chatu ať klikne na Konverzace a Přizvat kontakty.

"... zmáčknul ...". On opravdu použil termín "zmáčknul". Je to naprostý úpadek jakékoliv osobní invence, snaze po vzdělávání se, úpadek vlastního hledání. Tahle hloupá generace má za módu Č U D L . Nejlépe barevný, svítící, blikající a možná i vonný. Je mi z té generace špatně. Rostou nám nemyslící hovada, pro které je čudl zákonem, jediným řešením, jedinou možností. Jinak se zcela frustrování složí nebo vezmou tátovi kulobrok.

no vidíš. ty sa pozastavuješ nad tým, že niekto použije slovko ˝zmáčknul˝, ja skôr nad tým, že sa môže niekto pýtat ako ho tam prizvú. ked ich je tam desat, tak snád nepotrebujú poradit ako prizvat jedenásteho, či ano?