» Poradna » Programy

Jak se jmenuje hra?

Zdravím, věděl by zde někdo, jak se jmenuje strategie podobná Warcraftu 3, na obalu byla spousta postaviček okolo démona co se snaží dostat ven z jeskyně. Pamatuji si, že jste mohli hrát za barbary, lidi a ještě někoho. Vím, že barbaři mohli vytvářet draky a lidi zase Fénixe. Jediné čím vám mohu ještě napovědět je, že to mělo asi v názvu "exiled" nebo tvary tohoto slova, ale vážně si tím nejsem jistá. Děkuji za radu, byla to srdcovka.

Odpovědi na otázku

Nebylo to Heroes III (Might and magic)?Docela odpovídá popisu, až na to exiled :DJinak hodně štěstíMD