» Poradna » Programy

Jak se hraje Gothic3 ?

Chtěl bych se zeptat jak se hraje Gothic3. Když na začátku vesnice pobiju Orky s přáteli tak mě pošlou pro posili kamsi. Jenomže vůbec nevím kam jít. Existuje možnost nastavit si v mapě něco jako check-point, který bude ukazovat směr kam vlastně mám jít ?

ANEB JAKÝM ZPŮSOBEM SE MÁM V TÉTO HŘE ORIENTOVAT KAM JÍT A CO UDĚLAT ?

Odpovědi na otázku

podla mapy.V 2ke sa dala kúpiť mapa a do nej sa zaznačovali veci.Napr npc povedala,že zaznačil som ti to do mapy a tak no sem tam je to ťažké treba odhadnúť že kde by to asi mohlo byť ale možno v 3ke je to iné,zatial to nerieš pretože tie posily kludne možeš zohnať až po pár hodinách hrania-može byť,že aby sa ti to podarilo budeš museť pobehať ešte iné úlohy,proste choď do nejakého iného mesta alebo niekoho stretni a zoznám sa s prostredím hry aby si zistil ako čo funguje.

mno musis vyjit z vesnice, tim vychodem jak jsi zacinal, a vydat se po ceste doleva, sebehnout z kopecka a tam uvidis nejaky 2 baracky, a u nich je jeden chlapek, tak s tim si pokecej, zjistis ze posily nebudou, celou lod vam nekdo ukradl :)
No a pak se zase vratis do vesnice, s nekym pokecas (myslim ze Gorn, ale jistej si nejsem) a on te odvede do tabora rebelu, no a dal to zase necham na tobe.
Neni to tak tezky.

No tak to není. On mi jenom kdesi v lese ukaže cosi paprčou a pak se vrátí. Debil.

chlape hry su o tom ze to musis ty sam zvladnut rozmyslat a tak vtedy to bude ono ale nie sa vypitovat ludy je mi jasne ze ked ma niekto nejaky zakys v hre tak hlada info tak to je v pohode ale skus na niektore veci aj prist svojou logikou teras dam sprosty priklad to ako keby si sa spital frajerky ze kde na tele ma pacalu chapes

A ty si myslis jako ze co ? Ze ukazal cosi paprcou tak sem to hned ukoncil a konec ?
Kdepak. Chodil jsem jak kokot i v tom smeru kde se zasvil a nechal me na holickach, ale rebelsky tabor jsem proste nenasel. A to teprve jsem tu hru zapl. Tak co mam delat no ?

OK, gorn (snad je to von) s tebou pujde z vesnice, ty ho musis nasledovat. Nepredbihat, nejlepe bezet za nim v jeho stopach.
Az se zastavi a rekne ti, tady je tabor rebelu, tak se otoc o 90° doprava, a mel bys pred sebou videt schodiste dolu a tam uz ty rebely najdes. Ten vchod je celkem schovanej v krovi, taky jsem ho nasel asi az na treti pokus :)