» Poradna » Počítačové sítě

Jak se dostat k Flickru právě smazaného Yahoo účtu

Pár dní zpět jsem smazal svůj účet u Yahoo, ale neuvědomil jsem si že se to vztahuje i na Flickr. Má aktivita na něm je pořád vidět, ale nemůžu se přihlásit a při obnově účtu zadáním stejných přihlašovacích údajů jako dříve se mne systém ptá na uživatelské jméno - vytváří se další účet a k tomu původnímu se nedostanu.

Umí mi někdo prosím poradit co dělat?

Odpovědi na otázku

bohužel...:( já jsem zase zapomněl log in k yahoo, takže se nemůžu dostat k fotkám na flickru.