» Poradna » Počítačové sítě

Jak se dostat do nastavení WiFi AP - OvisLink WLA-5000AP V.2

Zdravím,

ač se nepovažuji za začátečníka tak na tohle jsem lama.
Potřebuji se dostat do nastavení WiFi AP - OvisLink WLA-5000AP V.2 a nevím jak .Mám 1 ip adresu vnitřní (nastavenou v pc) a 1 ip externí (veřejnou).Z modemu vede 1 kabel k anténě, kterou mám venku a 1 z modemu do pc.
Poradí prosím někdo podrobně co nastavit a jak postupovat?

Základní IP adresa v módu klient je 192.168.1.2
Implicitní IP adresa pro módy AP+WDS a WISP Client Router je 192.168.1.1
Základní submaska je 255.255.255.0
Základní heslo je airlive
ujistěte se, že je IP adresa vašeho PC ve stejné submasce jako
AP (tzn. 192.168.1.x)
otevřete webový prohlížeč a zadejte 192.168.1.2.
zadejte heslo airlive.
Základní firmware je v Klientském módu
Pokud potřebujete změnit firmware pro využití módů AP+WDS nebo WISP Client
Router, tak potřebné firmware jsou přiložené na CD v adresáři Firmware.

To jsem se dozvěděl z manuálu, ale stejně se mi nedaří se tam dostat.Pravděpodobně postupuju špatně.
Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

skus nastaviť ip adresu na 192.168.100.1 v pc dufam že vieš ako !!!! potvrď a do prehliadavača zadaj 192.168.100.252 ja pristupujem takto a to mam ovis link WL-5460ap a ovis link WL-5450ap

zabudol som ešte dodať že ako si nastavíš ovis link WL tak spätne zadaj svoju adresu aku si mal tato co zadas je len pristupová na nastavenie

Tak to bohužel nepomohlo.Ať už postupuju podle manuálu a zadam všude to jak píšou nebo tyhle adresy tak to nejde.

resetni to zariadenie do default modu

Tak do nastavení jsem se konečně dostal, ale potřebuju tam povolit port pro stahovani torrentu pres Vuze (Azureus) a nemůžu tam nic najít kde by se to dalo nastavit.Poradí někdo?

Zariadenie ako take ma ip 192.168.1.1 do tabulky s ip adresou zadas vsetko mozne len nie tutu s tou jednotkou napr.192.168.1.34 maska Ti okamžite nabehne len klikni na policko s maskou do internetového prehliadaca zadaj 192.168.1.1 a si v nom potom uz postupuj podla toho co chces robit bud ho mat ako ap-vysielací mod alebo client-prijímací mod ak nevies este volaco napis poradim a este ten co ti radil dat tam tu 100 tak je to somarina dal by si tam 100 ale len v tom pripade keby ap bolo tak nastavene ze zadavas napr. Ap bude 192.168.100.1 tak potom postupujes 192.168.100. až 252 okrem tej jednotky to je dusa zariadenia a do prehliadaca potom zadas 192.168.100.1