» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak se dostanu do PC ( Windows 10) když jsem jako správce odebrala účet jiné oso

Jak se dostanu do PC ( Windows 10) když jsem jako správce odebrala účet jiné osobě a moje přihlášení se nezobrazuje?

Odpovědi na otázku

Zkus na prihlasovaci obrazovce zmacknout ctrl+alt+del 2x, jestli se nezobrazi klasicky prihlasovaci dialog, kam zadas jmeno a heslo

Nic nepomáhá, nic se nechce zobrazit, žádné jiné přihlášení

Takze v PC je jediny ucet a ten se nezobrazi na prihlasovaci obrazovce? Takze je tam jen obrazek a nic jinyho?

Ano je tam obrázek původního odebraného účtu a chce buď pin, heslo - které už tím pádem nesouhlasí když je odebraný, nebo jsem zkoušela True Key a mé heslo, ale jako by se to heslo nechtělo odeslat - visí tam a nic ( prý se propojuje s účtem Windows, ale ani po restartu nic.. Já totiž neměla vypínat PC když jsem odebrala ten účet a měla nejprve přenastavit přihlášení na moje asi ..

Zkus to PC jeste restartovat, jestli to nekurvi hybrid boot.

Bohužel nic, ani po restartu

Skús HBCD/DLC. V ňom je reset hesla pre admina. Malo by sa potom zobraziť a cez admina už zistíš, či Tvoj účet ostal, alebo vytvoríš nový. Ale keby si mala zálohu... Buď raz ľudia zálohovať?

Nefunguje - vepsala jsem do hesla a nic ...

Ještě mě napadlo jestli by se nešlo přihlásit přes vzdálenou plochu.

Buď přes nouzový režim nebo přes instalačku spusť příkazový řádek a aktivuj účet admina: net user administrator /active:yes