» Poradna » Mobily

Jak rozjet utopený mobil

Ahoj lidi, utopil jsem svůj telefon tak jsem ho rychle rozebral a usušil jak nejlíp to šlo, nechce načíst android, pořád se zapíná a vypíná na začátku spuštění, když ho dám nabít tak se objeví jen baterie s bleskem,pak se mají ukázat procenta nabíjení ale taky to jen zapíná a vypíná. Jde třeba jen o android nahrát nějak znovu přes SD kartu?? Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Vykoupáním se rozhodně nic nevymaže. Pokud nestartuje, potom to svědčí buď o nedokonalém vysušení, nebo zanesení nečistot (nebo obojí). Kdysi, v dobách povodní, se doporučovalo vyráchat takový přístroj v destilované vodě (samozřejmě bez baterie!!!) a potom, podle možnosti, v lihu, který vytěsňuje vodu a snáze se odpařuje. Potom následuje dlouhé sušení, nejlépe proudem teplého vzduchu (ne však moc horkého, aby nevznikla elektrosmaženice).Zkus tento postup zopakovat, stejně nemáš co ztratit.

Když je telefon poškozený vodou, tak ho logicky nemůžeš rozjet nahráním software.

Rozjet lze libovolný mobil kolem automobilu. Ve Vašem případě doporučuji traktor....