» Poradna » Programy

Jak rozjet ACDSee 3.1 pod WinXP?

Na novém PC jsem přešel z Win98 pod WinXP, všechno je v pohodě, až na to, že nejede ADCSee 3.1, který nutně potřebuji. Nechci novější verze, ty vypadají jako když jede cirkus a mají navíc jen samé nesmysly oproti verzi 3. Žádný jiný program jsem nenašel, který by mně vyhovoval. Co se s tím dá dělat?

Odpovědi na otázku

Dělat se toho asi moc nedá. Když klepneš na program MP a na rartě kompatibilita zvolíš Win 98 tak uvidíš. Já bych to rovnou zkusil u toho instralačního programu, jinak se dá také přejít na IrfanView.

by neměl bejt žádný problém. Jsem pod XP zkoušel i ještě starší verze a všechny šly normálně

A proč si nezeženeš vyšší verze 5,6 nebo 7.Je toho plný net i s krekama i češtinama.Mimochodem na 7 je čeština ve stádiu beta verze a brzo bude kompletní.ACDSee patří mezi dobře krekovatelné programy.

já jsem taky zkoušel několik novějších verzí a vždy jsem se vrátil k 3.1, která mi vyhovuje nejvíce

Tak tak, též jsem se vždycky vrátil k verzi 3.1, ty novější jsou samej zbytečnej shit... Ale mám WinXP a verze 3.1 mi šlape bez problémů... Zkus si to třeba stáhnout od jinud. Já osobně mám pouze soubor acdsee32.exe na ploše a úplně mi to vyhovuje :)

mám ACDSee 3.1 build 815 na XP a bez prolémů

Mam verzi 3.0 a jede v pohode. Na co davat vyssi?

Od verze 3.1 je implementovana podpora informaci EXIF.

3.0 mi jede pod XP bez problému...

Zkus napsat co ti na tom nejede. Pise to nejake chybove hlaseni ?ACDSee 3.1 pouzivam od Win98 pres W2k a ted i na WinXP (vcetne vsech SP) a bez problemu

A je to instalované? Starší verze (tuším 2.42) šly spouštět i bez instalace, 3.1 potřebovala instalovat. Jinak, 3.1build 921 mi pod XP jede normálně, i bez kompatibility s W98, chyba bude někde jinde.

Nedelal jsi inovaci systemu Windows? Netrap se tim, jestli jsi nedelal cistou instalaci... Za par dni jiudelas, protoze win 98 inovovane na XP vydrezi tak dva tydny. Pak si onen program v klidu nainstalujes!

Jedu na ACDSee 2.3 a pohoda. Problém bude mezi klávesnicí a židlí.

Build 3.1.1.16 zcela bez problémů a bez módu kompatibility. Mimochodem: plná, neomezená verze 3.1 byla na cover CD PC Worldu 2/2004 . Jako řadě jiných lidí: novější verze mi nevyhovují.

No nevím, když jsem ho pod WinXP měl, tak to bylo bez problémů. A pokud by byl ten prblém v nějaké nekompaktibilitě, tak bych doporučil XnView, myslím že je ACDSee dost podobný (a je zadarmo).Ještě pro některé šťourače - ACDSee ve verzi 3.1 byl asi tak před rokem jako příloha PCWordu a tudíž k legálnímu používání.