» Poradna » Programy

Jak rozdělím film na více částí, které jdou přehrát.

Film o velikosti 11GB nejde dát do flashky. Pokud by byl na více částí, mohl bych si ho přehrát v televizi.

Odpovědi na otázku

Nafromatuj flesku na NTFS (nebo eXFat).Ale zase zalezi, jestli to tvoje zarizeni tento format podporuje.

Děkuji, naformátovat flesku pomohlo a film už na ní šel dát a přehrát.

Google ti nefunguje?Vitrual dub, virtual dub mod, Avidemux, xmedia recode ...Pokud na flash disku máš dostatek místa, ale film tam přesto nejde dát, naformátuj flash disk na souborový systém NTFS nebo exFAT, ale napřed se podívej, do dokumentace TV, které souborové systémy podporuje.

Jde, stačí formát na NTFS a hned to půjde. Samozřejmě za předpokladu, že ta flashka má skutečně aspoň 16GB.

Tak si proboha kup alespoň 16GB flashku! Vždyť se prodávají už za ceny kolem stovky. Např: https://www.mironet.cz/kingston-datatraveler-100...

Používám https://www.slunecnice.cz/sw/free-video-splitter/Ale tak veliké video jsem nezkoušel.