» Poradna » Počítačové sítě

Jak rozchodit Ovislink WL-1120AP jako AP

Mám statické PC,na kterém jsem připojen na net přes wifi (Zyxel ZyAIR G-302 v3 ). PC má dvě síťovky. Mám k dispozici Ovislink WL-1120AP . Potřebuji nasdílet internet na notebook přes wifi. Může mi někdo napsat návod,jak nejlépe to zajistit? Zkoušel jsem to,podařilo se mi připojit na AP,ale internet nefungoval, i když jsem měl sdílení povolené. Děkuji moc. ANC

Odpovědi na otázku

vyhodit PCI kartu, do 1120 nahrát APPRO ( rapidshare.com ... - umí NAT), domluvit se s ISP na změně zařízení a připojovat se kabelama

na 1120 ani na 5480PAP mi nejde free wifi chytnout. Síť sice najdou,ale nejde připojit (connectoin failed). Proto jsem to řešil PCI kartou,přes kterou se připojím ihned. Nevím,v čem může být problém...

např. filtrace MAC ze strany poskytovatele. Buď by 1120 mohla umět klonovat tu samou MAC co má teď ta PCI nebo jak jsem řikal řešit to oficiálně přes poskytovatele (přidá tu ovisovou do access listu)

To jsem zkoušel. Měnil jsem MAC ,ale stejně to nepomohlo.

To opravdu nejde nasdílet přes LAN internet do druhýho počítače???

jde, ale imho to mo spíš nevýhody než výhody...
v XP by na tohle měl bejt průvodce snad i

hledej v nápovědě Průvodce instalací sítě

také by mě to zajímalo