» Poradna » TV, audio a video

Jak rozchodit HbbTV na AB PULSe 4K

Koupil jsem si výše zmíněný settop box s tunerem na pozemní vysílání, nainstaloval jsem si plugin na hbbtv a když se dostanu přes úvodní stránku (zkoušel jsem na ČT1 a Prima) na nějaký pořad a pokusím se ho spustit, tak to nějak divně zatuhne, že to nereaguje na žádnou klávesu na dálkovém ovladači a hraje tam aktuálně vysílaný pořad, nikoliv ten, který jsem si vybral přes menu hbbtv. Dokáže mi někdo poradit, co s tím?

Odpovědi na otázku

A jaký systém tam máš nainstalovaný? Jaký plug-in používáš pro hbbTV?V recenzi na parabole - https://www.parabola.cz/clanky/7135/ab-pulse-4k-v... - měli přístroj s OpenATV 6.4 a píše se tam:"Open ATV 6.4 je poslední stabilní verze. Pro tento přijímač je již k dispozici i beta verze unstable Open ATV 7.0 a existuje pro něho i verze image konkurenčního týmu Open PLi. Rozhodně doporučuji zůstat u osvědčeného Open ATV 6.4."A také:"Funkčnost HbbTV jsem otestoval nejen na programech ČT, ale také na programech Primy a Novy. S HbbTV na Nově a Primě mají některé přijímače problémy. To zde však neplatí, vše jede, protože při instalaci použijeme plugin hbbtv-webkit".

K internetu ho mám připojený na pevnou ip adresu z mého rozsahu, který používám pro pevné stroje (a když funguje ta úvodní obrazovka až k výběru pořadu, tak internet asi funguje správně). Já bych problém viděl v tom, že ČT před nedávnem nějak inovovala své hbbtv, takže přestalo fungovat i na jiných strojích a recenze z Paraboly je tři čtvrtě roku stará, takže v tom může být tak problém, že tenkrát vše fungovalo

Je to možné, takže by to chtělo asi nějaký aktuálnější plugin (jestli existuje).

nepoužívám hbbtv, ale pamatuju si, že ČT měla hbbtv test... Tak jestli ho rozjedeš, tak ti to může napsat i třeba důvod, proč to nefunguje. A když ne, můžeš hledat dál.

U toho připojení jde spíš o to, zda máš přístroj připojený kabelem (správně), nebo přes wifi (většinou tohle přináší problémy).S tou změnou hbbTV na ČT můžeš mít pravdu.