» Poradna » Programy

Jak rozbalit ISO

Dobrý den, chtěl bych vědět, jestli se dá ISO nějak rozbalit. Umím udělat ze souborů ISO, ale nevím jak z ISO udělat soubory. (Důvod je, že mě nefunguje mechanika, takže nemůžu ISO načist v programech: daemon tools, alcohol 120 atd...) předem děkuju za odpověd

Odpovědi na otázku

Ultra ISO, Power ISO a pod. Kdo hledá, najde.

Dik moc... no vždycky mě to právě našlo bootováni na flashku a nebo spust v daemonu...

Nj ale oba dva chtějí registraci a žádný serial na to nefunguje

Není nějaký program, který rozbalí ISO bez registrace? 10GB aspon

Virtual CloneDrive, jednoduchý a zdarma.

Nebo třeba i Total Commander, ten to taky zvládne.

7ZIP v pohodě.

W8.x umi pripojit ISO normalne...

WinRar

Nefungujici mechanika vubec nijak nesouvisi(!) s Alcoholem a DaemonTools. Pokud tedy to .iso neumite otevrit v tehle programech, nebudete to umet ani v jinych.To .iso treba v DT normalne otevrete a jeho obsah zkopirujete jinam. Je doufam zbytecne dodavat, ze ne vzdycky muze byt takto vyextrahovany obsah .iso souboru pouzitelny..

K čemu sháníš na to nějaký soft? Pokud to ISO nepotřebuješ upravovat a stačí Ti jenom spustit nebo zkopírovat soubory, tak Win8 to umí nativně, stačí na iso soubor poklepat a on se automaticky připojí jako další virtuální CD/DVD mechanika.

ISO rozbalíš v programech jako 7-ZIP nebo WinRAR.to že ti nefunguje fyzická mechanika nijak nesouvisí s tím že nemůžeš otevřít ISO soubor s pomocí virtuálních mechanik jako jsi uvedl daemon tools, alcohol 120.další a především zdarma (a bez balastu) je Virtual CloneDrive.