» Poradna » Programy

Jak rootnout Asus Zenfone 2 [Z00ED] ROOT

Zdravím, nevíte někdo jak rootnout asus zenfone 2 laser (Z00ED). Nelze rootnout přes Kingroot, Kingoroot, IRoot, ani propojením s počítačem mi to nešlo. Kdyby jste někdo věděli jak na to, moc by mi to pomohlo. Děkuji

Odpovědi na otázku

Díky moc hned to zkusím

Hledej magisk Asus Zenfone 2 Z00ED popřípadě systemless root Asus Zenfone 2 Z00ED. Pokud aktualizace nedostáváš a nebo ti nevadí, že nebudeš dostávat aktualizace OTA, tak můžeš použít návody na root, které ti tu už někdo poslal.

prvni predpoklad jestli se mas do podobnejch veci poustet je to ze si to umis najit sam a neptas se na tak trivialni vec hned na forech.. Jestli to neni tajny - cemu root hodlas vyuzivat ?

Já třeba k tomu,že tam odinstaluju ty vymazlený lahodný aplikace typu:Disk,Duo,Filmy google play,Fotky,Hudba google play,Keep,Chrome a ty jejich mapy.Vím dají se deaktivovat,ale chci mít svobodnou volbu ten balast dáti do .......

tak si ale přes titanium nebo něco podobného udělej zálohu než začneš mazat. Abys pak nesmázl něco, cos neměl...

Titanium backup zálohuje jenom když má telefon root.Jinak bez rootu je to na dvě věci

to je přesně důvod proč si tam dát root ... haha

Nesouhlasím s tímhle nesmyslným komentem od toho přece fora jsou aby se zeptal pokud neví . Když mu nechceš poradit tak ho neunavuj zbytečnými dotazy a moudry a nech ho ať mu poradí člověk který ví jak na to. Když je to tak triviální proč jsi mu nenapsal postup ? Ono zrovna Asusové founy mají občas s rootem problém..

Reagoval jsem na odpověď od zrom