» Poradna » Ostatní

Jak resetovat disk?

Dobrý den,chtěl bych se zeptat (neboli pomoc) jak resetovat disk. No protože disk před 4 dny ještě fungoval a předevčírem jsem si stáhl jsem si app od Esetu secure disk no a když jsem to doinstalovával tak napsalo to error a disk se odpojil když disk ještě furt svítil. Zkoušel jsem všechno i recovery a prostě ne. Když ho ted' zapojím k PC tak prostě se připojí ale nejdou zjistit soubory ani kapacita prostě NIC. Jenom to udělá zvuk po připojení a nic. A jedná se disk EVOLVEO 150 gb . Prosím pomoctemi :D

Odpovědi na otázku

A je vidět v Správa disků?

Ano je tam

Odebrat všechny oddíly, vytvořit nový a zformátovat.

No totiž ten disk jde vidět ve správa disků (nebo tak nějak) ale nejmenuje se tak jak by měl,formátovat ani vytvořit nejde už vůbec atd.... Co maximálně můžu s tím dělat je ho odebrat ze systému (to jsem zkoušel a nic) a nebo poradce při potížích a taky nic. Tam mi to jenom napsalo že nejde zjistit jestli ten disk funguje a existuje no že to mám připojit k USB 3.0 to jsem udělal a nic. Zkusím to na portu USB 2.0 taky nic, no prostě nevím co mám já s tím dělat

Správce ve win není vsemocny. Chce to jiný soft https://www.slunecnice.cz/sprava-a-zabezpeceni-poci...

asi odesel do večnych lovišt..