» Poradna » Mobily

Jak reklamovat nově zakoupený se-top.box - po vypnutí televize ukončí činnost

Set-top box 02TV NG STB starý cca 3 měsíce ukončí po vypnutí televizoru činnost, což avizuje červeným světélkem. Na radu Vašich pracovníků vypnout modem a STB, počkat 30 vteřin a znovu postupně zapnout opět modem a STB se zelené světélko sice rozsvítí, ale po vypnutí televizoru již zase za několik málo hodin svítí světélko červené. Kde může být chyba a jak reklamovat STB ? Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

To není chyba, ale funkce, kdy po vypnutí TV se vypne i STB. Mělo by to jít změnit v nastavení, musíš nastavení projít položku po položce a někde to tam určitě bude.

Hledal bych to v menu HDMI-CEC, pokud tam taková položka je.Popřípadě by pomohlo použít speciální kabel s přerušeným CEC vodičem nebo vylomeným/přelepeným CEC pinem, popřípadě hot plug pinem.https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/51RrkKLi2nL._CR1... https://social.technet.microsoft.com/Forums/getfile/71953

Proč reklamovat? To, že to neumíš nastavit, neznamená, že je důvod STB reklamovat...

Pockej...1. Vypne se hned s vypnutim televizoru? Pak to bude funkce HDMI-CEC.Vypne se po nekolika hodinach necinnosti? Pak to bude nejaka uspora energie.2. Jak to myslis "Na radu Vasich pracovniku..." Pises do poradny na Zive.cz, ktera nema s O2 vubec nic spolecneho.3. Kde reklamovat je snad jasne. Tam, kde jsi to koupil. Ale zde se nabizi otazka, zda je co reklamovat (viz body 1 a 2).