» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak reinstalovat Windows 10?

Ahoj, blbne mi windows a nevím jak ho mám reinstalovat, mám to z free upgradu a nevím jak to reinstalovat zdarma

Odpovědi na otázku

Proveď čistou instalaci Windows 10 (uživatelská data si předem zazálohuj): Stáhni si bezplatný nástroj MediaCreation Tool, který ti vytvoří instalační bootovací USB flashku nebo CD. V průběhu instalace můžeš přeskočit zadávání licenčního klíče (nebo vložit klíč z původních Windows 7), Windows 10 se zaktivují sami a bezplatně (protože už byly na tvém počítači jednou aktivovány).https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/w... - tlačítko Stáhnout nástroj

...oprava (viz. Krakatoa): místo CD je třeba použít DVD (má větší kapacitu)