» Poradna » Programy

Jak psát hezké písmo do obrázku

Ahoj.Potřebuji poradit nějaký jednoduchý prográmek,kde bych mohl do obrázku psát např. takovéto písmo:https://www.google.cz/searchHlavně,aby to bylo jednoduché na používání.Děkuji moc

Odpovědi na otázku

Tam mi poradili např GIMP,ale v tom jsem to zkoušel a nejde to v tom a ty ostatní složíté,nevěděl jsem,kde to tam nastavit.

Johoho, kapitáne to není jen písmo, ale i další úpravy. Umí to nejen GIMP a Photoshop, ale samo se to neudělá. Jednoduše vložíš je samotný text, zbytek (stíny, lesk, pozadí a další.) hezky ručně, to za tebe nikdo dělat nebude. Začni se učit ne jednodušších, pak si přidávej.

Tady bude rada velmi těžká, když ti ty programy připadají složité. V čem je např. složitý irfanview co jsem ti nabízel jako řešení ?