» Poradna » Programy

Jak propojit zvuk 5.1 ze stareho domaciho kina?

Dobrý den, měl bych dotaz.Mám staré domácí kino 5.1 a koupil jsem blue-rai přehrávač a led televizi.Jde mi o to jak vyřadit starý přehrávač ale zachovat zvuk 5.1 .Prostě mám deset drátů z repraku a nový přehrávač nemá vstupy ani na cinch .Navíc bych chtěl aby zvuk z televize šel rovnou přes .5.1 repraky.Šlo by to?Díky za odpověď.Tomas

Odpovědi na otázku

V pondělní ráno mám zakalenou nejen kouli, takže věštírna je otevřená až od úterka.Neřekl jsi vůbec nic o vstupech na starém domácím kině a výstupech z BR a TV. Neuškodilo by napsat typy zařízení.

LG BD660 přehrávač a LG 42LM620S, 3D, CINEMA 3D televize.To staré kino má krokodylky na připojení repro.

Mám staré auto. Koupil jsem si nový přívěs. Jak ho mám připojit, když auto nemá tažné zařízení?

svěř se do péče servisu je vidět, že o tom nemáš ani páru

Ok dík za radu.

Pre Teba by bolo asi najvhodnejšie a najlacnejšie riešenie toto:http://dx.com/p/5-1-channel-dts-ac-3-ho... Máš tam 2x optický vstup - 1x z telky a 1x z blue-ray a výstupy maš 5.1 "drôtikové" - tvojimi slovami povedané, čiže staré klasické chinch.

Super přesně tohle jsem měl namysli. Teď ještě kde to koupit protože v ČR jsem to nikde nenašel.Díky moc za radu.

Vzdyt tam mas napsano, ze ti do CZ doruci zdarma, tak co resis...

Presne ako Ti napísal Petr - doručenie je zadarmo do ČR. Ja osobne z tej stránky nakupujem a doteraz som nemal najmenší problém. Len dodanie im trošku trvá cca 3 týždne. Ale ak sa bojíš, skús E-bay, alebo Amazon - tam to nájdeš taktiež.