» Poradna » Mobily

Jak propojit TV s NTB přes wifi - TOSHIBA.

Dobrý den, dokázal by mi někdo poradit jak propojit TV Toshiba 48l3663dg s NTB? Jsem už asi ztracený na internetu nic nemohu najít a tady by teoreticky někdo mohl vědět Návod to nemělo, měl by být v TV ale já tam našel manuál jen v AJ a já AJ bohužel neumím. Předpokládal jsem že to bude přes nějakou aplikaci ale žádnou nemohu najít. Děkuji za případnou odpověď.

Odpovědi na otázku

Ja to robím HDMI kablom . Skús aj ty , nič za to nedáš.....

A ma ta telka vstavany Chromecast alebo nieco podobne?

Má to Mircast, ale moc nechápu jak to funguje.

Teď je ze 1400 Kč zlevněný na 140 Kč steam link, můžeš taky použít, je to levnější než samostatný kvalitní HDMI kabel, který k tomu dostaneš

Ale poštovné stojí skoro dvakrát tolik.