» Poradna » Ostatní

Jak propojit telefon s bluetooth

Dobrý den chtěl bych se zeptat jak propojit Škoda Octavia 1.9tdi s telefonem je tam sdířka na 3,5mm Jack ale když připojím k umidigi a5pro tak nefunguje.

Odpovědi na otázku

A chceš to spojit přes kabel nebo přes bluetooth?

Co má 3,5mm zdířka společného s BlueTooth? A čeho přesně se snažíš dosáhnout?

Opravdu se na to ptáte?

Chtěl bych připojit přes 3,5mm Jack

Tak ještě jednou, co má být výsledkem toho propojení? A to rádio má 3,5mm vstup nebo výstup?

A ten Bluetooth tam má být na co? Přes jack stačí kabel, co má jack na obou stranách, jeden konec dáš do rádia, druhý do mobilu a hotovo. Jede to. Pokud ne, nemáš rádio přepnuté na AUX, máš ztlumený zvuk v mobilu a nebo ti něco nefunguje (vadný kabel, vadný výstup na mobilu, vadný AUX na rádiu).Pak existují Bluetooth adaptery, které můžeš zapojit přímo do AUXu (+do napájení, protože v AUXu žádné napájení není) a připojit se k nim z mobilu bezdrátově. Pro radio to funguje stejně jako kabel. Také to musíš mít přepnuté na AUX.