» Poradna » Ostatní

Jak propojit obraz PS3 s PC ?

Ahoj, chci se zeptat, zda se dá udělat, aby se mi obraz z PS3 promítal do PC ? Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

K čemu by to bylo dobré?

Monitor musí mít vhodný vstup, ale to jde mimo počítač a nemusí jít zvuk.Přímo do počítače se obraz dá zachytávat speciální kartou https://www.czc.cz/strihove-a-nahravaci-zari...

Přesněji u notebooku, myslel jsem, že by to šlo přes HDMI kabel, ale nejde :/ Tu krabičku znám, ale investovat do toho nechci to nemá cenu.

Jen HDMI kabelem to nepude, NTB má na sobě výstup, ne vstup.

avermedia má ochranu proti kopírovaniu so sony zariadení,takže u avermedií býva často problém so zachytávaním obrazu/zvuku z ps2/3/4.....