» Poradna » Ostatní

Jak propojit bluetooth radio se sluchátky bluetooth?

Zdravím prosím si radu. Koupila jsem tetě k Vánocům Bezdrátové sluchátka GoGEN a Rádio Sencor s Bluetooth ale neumím to spárovat dohromady. Poradí někdo? Díky

Odpovědi na otázku

Co říká manuál k rádiu?

Manuál říká že mám spárovat ,ale se sluchátky nevím jak. Protože samozřejmě nic nevidím. Obojí spáruji s mobilem, ale to samozřejmě nechci.

Na radiu bliká pouze ikona BT. A ve sluchatkach slyším Bt mode nebo FM mode, a když ladim na sluchátkach, tak samozřejmě nic. Jen šum..

Co je to přesně za rádio?

Přesně toto. https://www.czc.cz/sencor-srd-3200-b/252898/... Hlavně při nákupu, jsem se ptala, zda mi to půjde spárovat... No pan asi nevěděl, tak mi to radši odkyval.

Podle návodu BT opravdu slouží pouze pro příjem.

Aha děkuji. Vy byste mohl prodávat . Vy tomu aspoň od pána rozumíte. Já si nechala poradi a takto jsem dopadla.

Ovšem je otázka, jestli ten BT v rádiu vůbec umí komunikovat se sluchátky. Často totiž bluetooth slouží pouze k tomu, aby bylo možné bezdrátově posílat do rádia hudbu z mobilu.

No to už mě také napadlo... Prosím a nevíte o něčem jiném, co by to mohlo nějak spárovat? Hlavně ,že jsem se na to ptala, při koupi, zda mi to půjde dobromady. Špatně mi asi poradily . Takhle jsem nemusela kupovat nové rádio.

Tak to raději vraťte, jestli to jde.

přinejhorším by to šlo vyřešit čínskou Bluetooth vysílací krabičkou, co se zapojí do sluchátkového výstupu a spáruje se sluchátky. Ale je to samozřejmě vopruz.https://www.ebay.com/itm/Bluetooth-4-0-Transmi...

Aha dobře, děkuji . Nic jiného než to koupit mi nezbyde. Také byjste mohl prodávat v elektru. Čekala jsem,že tam tomu aspoň lidi rozumeji ,ale ono ne. Díky za radu a pěkný večer.

mno, za ty prachy co těm lidem dávaj holt nikoho znalého neseženou... I když v obchodech typu CZC / Alza ap. celkem přehled maj.