» Poradna » Web a internet

Jak propojit blog s Facebookem

Dobrý den,jak bych mohla propojit svůj blog s Facebookem.Děkuji.Kateřina//Upraven překlep

Odpovědi na otázku

Co znamena "propojit svůj blog s Facebookem"? Dat tam tlacitko like? Dat tam poseldni prispevek?

Musíš opravdu specifikovat, co chceš, aby to dělalo a taky, kde máš svuj blog."Propojení" muže znamenat ledacos. Pokud máš blog postavený na WordPressu, dají se přidat likeovací tlačítka, dá se přidat přihlašování i registraci na blog pomocí FB údajů, dá se přes IFTTT zařídit, aby každý přidaný příspěvek v blogu vytvořil odkaz na tento příspěvek na Facebooku, ale nikdo se tu nemá od čeho odpíchnout.

Netušim oc ti jde, ale doslovne se o necem takovem pise v odkazu. Propojit blg s facebookemhttp://uspesnyblog.blogspot.com/2016/07/propojeni-blogu-s...

Odpovídám všem a upřesňuji informaci. Máme blog na Vše v Jednom a chtěli by jsme větší návštěvnost, kdy by to mohlo zefektivnit náš blog i v rámci FB.Děkuji.Katka