» Poradna » Ostatní

Jak připojit mikrofon k iPadu

Dobrý den chci se zeptat jak připojit mikrofon k iPadu děkuji Michael.

Odpovědi na otázku

Jack konektor, BT, tezko rict iPad je docela siroky pojem...

USB konektor.

USB konektor na cem? Na mikrofonu? Nebo USB-C na iPadu Pro?pokud myslis USB na mikrofonu a mas redukci z USB-A F na USB-C M nebo Lightning M, muzes to zkusit...

Jak připojit USB mikrofon k iPadu s lightning konektorem a v jakých aplikacích můžu nahrávat.

Řezat od mala málo..- Jaký iPad? (je jich milion verzí)- Jaký mikrofon? Pokud je usb, má v sobě nejspíš svoji vlastní zvukovou kartu- SW je více, google nefunguje? (stačí priojít jabko store)Obecně platí, že pokud jabko nemá klasické USB (takže novější) je třeba koupit redukci na USB (cca 500 - 1500 ) a pak samozřejmě musí mít ten mikrofon ovladače pro dané jabko (nemusí to být samozřejmost).Opět : tady je to poradna, ne věštírna..

hlavně těch dotazů na připojení kdejaké blbosti k iPadu tady bylo za poslední dobu snad 10. Proč to nesepíše jako seznam do jednoho dotazu a píše kvůli každé hovadině nový?Taky by to asi bylo spíš lepší dát na Macforum:https://macforum.cz/viewforum.phpprotože tam se jablíčkáři slézají a je největší šance na odpověď.

Tak to nijak, pokial nemas mikrofon s lightning konektorom. Adapter lightning to usb podporuje iba ulozne prislusenstvo (flash disk, citacky pamatovych kariet).

Jak připojit mikrofon k iPadu